Pare słów o nas.

Wymagania współczesnego rynku stawiają przed organizacjami wiele nowych wyzwań. Intensywny rozwój nowych technologii i jednocześnie skracanie się cyklu życia produktu, zmiany stylu życia, migracje i kryzysy sprawiają, że dotychczasowe rozwiązania i metody zarządzania stają się nieaktualne i nieefektywne przy niezmiennych prawach ekonomii. To powoduje, że przedsiębiorcy potrzebują nowych modeli biznesowych i strategii oraz unikatowych zasobów, które pozwoliłyby na budowanie przewagi nad konkurencją. Dlatego celem tej konferencji, oprócz dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń, jest stworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem, a co za tym idzie integrującej przedstawicieli środowisk nauki i biznesu.

Poznaj nasz zespół.

Imię i nazwisko

Firma interLAN od ponad 20 lat dostarcza na rynek usług informatycznych wyspecjalizowane rozwiązania klasy TMS.

Z systemu interLAN SPEED korzysta ponad 1000 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw branży TSL. Od lat z pasją tworzymy oprogramowanie, które usprawnia i optymalizuje codzienną pracę firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Wdrożenie systemu interLAN SPEED przynosi w krótkim czasie wymierne efekty organizacyjne i finansowe. Podstawowymi atutami oferowanych rozwiązań interLAN jest kompleksowość, elastyczność i integracja z systemami zewnętrznymi. Klienci doceniają nasze doświadczenie i gotowość do realizacji niestandardowych potrzeb. Poza rozwiązaniem TMS SPEED oferujemy pełen wachlarz usług komplementarnych, które wspierają Klienta począwszy od zakupu, przez wdrożenie systemu, aż po etap świadczenia opieki posprzedażowej.

Dołącz do nas

Przydatne linki

Newsletter

Krótki tekst na temat współpracujących podmiotów, coś w rodzaju misji. 

Jesteś przedsiębiorcą? Dołącz do naszej społeczności, dziel się udział doświadczeniem, bież udział w konferencjach, rywalizuj o nagrodę przedsiębiorcy roku! Zapisz się tutaj!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas za pośrednictwem mediów społecznościowych lub zapisz się na Newsletter.