Stań się częścią S&B Connect.

Wymagania współczesnego rynku stawiają przed organizacjami wiele nowych wyzwań. Intensywny rozwój nowych technologii i jednocześnie skracanie się cyklu życia produktu, zmiany stylu życia, migracje i kryzysy sprawiają, że dotychczasowe rozwiązania i metody zarządzania stają się nieaktualne i nieefektywne przy niezmiennych prawach ekonomii. To powoduje, że przedsiębiorcy potrzebują nowych modeli biznesowych i strategii oraz unikatowych zasobów, które pozwoliłyby na budowanie przewagi nad konkurencją. Dlatego celem tej konferencji, oprócz dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń, jest stworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem, a co za tym idzie integrującej przedstawicieli środowisk nauki i biznesu.

Jak zostać partnerem w S&B Connect?

W pierwszym kroku zgłoś chęć uczestnictwa za pomocą tego formularza. Podaj swoje dane, wybierz formę uczestnictwa i prześlij formularz zgłoszeniowy. 

Po zgłoszeniu otrzymaniu twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone przez nasz zespół. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz wiadomość o zwrotną. 

W przypadku pozytywnej decyzji poprosimy cię o dodatkowe szczegóły, a także niezbędne informacje, które pozwolą nam przedstawić twoją firmę w ramach naszej platformy. Gotowe! Cieszymy się na możliwość współpracy!

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami.

Dołącz do nas

Przydatne linki

Newsletter

Krótki tekst na temat współpracujących podmiotów, coś w rodzaju misji. 

Jesteś przedsiębiorcą? Dołącz do naszej społeczności, dziel się udział doświadczeniem, bież udział w konferencjach, rywalizuj o nagrodę przedsiębiorcy roku! Zapisz się tutaj!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas za pośrednictwem mediów społecznościowych lub zapisz się na Newsletter.