XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Nauka i Biznes. Wspólne Wyzwania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej Nauka i Biznes – wspólne wyzwania, która odbędzie się w formie hybrydowej w dniu 16 listopada 2023 r. w Krakowie, stacjonarnie na Wydziale Zarządzania AGH oraz on-line na platformie MS Teams. Konferencja jest kontynuacją i rozszerzeniem organizowanego od 2015 roku Panelu Naukowo-Biznesowego (B2B), którego nieustającym celem jest integracja przedstawicieli środowisk nauki i biznesu.

Zaproszenie kierujemy zarówno do przedstawicieli uczelni wyższych, jak i reprezentantów przedsiębiorstw, zrzeszeń przedsiębiorców oraz organizacji otoczenia biznesu i władz lokalnych. W ramach Konferencji chcemy podjąć dyskusję na temat oceny realnych możliwości udziału polskich środowisk naukowych w przyspieszeniu transferu nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji otoczenia biznesu w realizacji celów gospodarczych i społecznych. Mamy nadzieję, że nasza Konferencja stanie się okazją do zbudowania platformy wymiany wiedzy, doświadczeń, uzupełniania brakujących zasobów i tworzenia ich unikatowych kompilacji, co przyczyni się do stymulowania innowacyjności i przedsiębiorczości, a także wzrostu gospodarczego.

Dołącz do nas

Przydatne linki

Newsletter

Krótki tekst na temat współpracujących podmiotów, coś w rodzaju misji. 

Jesteś przedsiębiorcą? Dołącz do naszej społeczności, dziel się udział doświadczeniem, bież udział w konferencjach, rywalizuj o nagrodę przedsiębiorcy roku! Zapisz się tutaj!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nas za pośrednictwem mediów społecznościowych lub zapisz się na Newsletter.