PLATFORMA ONLINE

sESJE KONFERENCJI

kONFERENCJA JUŻ TRWA! aBY DOŁĄCZYĆ DO DYSKUSJI WYBIERZ JEDNĄ Z DOSTĘPNYCH SESJI. lISTA SESJI KONFERENCJI, WRAZ Z GODZINAMI ICH ROZPOCZĄCIE ZNAJDUJE SIĘ PO PRAWEJ. jEŚLI NIE ZBROBIŁEŚ TEGO WCZEŚNIEJ, ZALOGUJ SIĘ PODAJĄC IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES E-MAIL. Szczegółowe informacje na temat rejestracji tutaj.

POTRZEBUJESZ POMOCY Z BIGMARKER? UŻYJ NASZEGO PRZEWODNIKA!

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTRESOWANIE UCZESTNICTWEM W NASZEJ KONFERENCJI I OGRANICZENIA BIGMARKER WSZYSTKICH, KTÓRYM NIE UDAŁO SIĘ ZAREJESTROWAĆ W RAMACH PLATFORMY BIGMARKER, ZPRASZAMY DO UDZIAŁU ZA POŚREDNICTWEM YOUTUBE. 

ODWIEDŹ SESJĘ POSTEROWĄ

SESJA POSTEROWA

PREZENTUJĄCY JUŻ CZEKAJĄ PRZY POSTERACH. SERDECZENIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ NIEZWYKLE INTERESUJĄCYMI PRACAMI, KTÓRE PRZYGOTOWALI UCZESTNICY NASZEJ SESJI POSTEROWEJ. wSPÓLNE WYZWANIA BIZNESU I NAUKI TO JEDNAK NIE WSZYSTKO O CZYM BĘDZIECIE MOGLI PAŃSTWO POSŁUCHAĆ. UCZESTNICY KONKURSU lET’S GET GREENER PODZIELĄ SIĘ Z PAŃSTWEM SWOIMI POMYSLAŁMI NA WYKORZYSTANIE WSPÓŁPRACY NAUKI I BIZNESU BY WSPOMÓC NASZĄ WSPÓLNĄ ZIELEŃSZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PRACAMI UCZESTNIKÓW ODWIEDŹ NASZĄ GRUPĘ W MICROSOFT TEAMS, GDZIE AUTORZY POSTERÓW CZEKAJĄ ABY PRZEDSTAWIĆ I ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA DOTYCZĄCE ICH POMYSŁÓW. mOŻE RÓWNIEŻ ODWIEDZIĆ NASZ PROFIL yOUtUBE, GDZIE DOSTĘPNE SĄ POSTERY WRAZ Z KRÓTKIM KOMENTARZEM AUTORÓW.

Informację na temat tego jak dołączyć do Microsoft Teams znajdziesz na dolę strony.

PRZYDATNE LINKI PO PRAWEJ

WEŹ UDZIAŁ W DYSKUSJI

rOZMAWIAJMY

KONFERENCJA NAUKOWA TO PRZEDE WSZYSTKIM MIEJSCE I CZAS WYMIANY WIEDZY ORAZ DOŚWIADCZEŃ. CHCĄC PODTRZYMAĆ TE NIEZWYKŁĄ ATMOSFERĘ RÓWNIEŻ W CZASACH UTRUDNIONEJ KOMUNIKACJI I SPOŁECZNEGO DYSTANSU, ODDAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI POKOJE ROZMÓW PRZYGOTOWANE W RAMACH MICROSOFT TEAMS.

Aby uzyskać dostęp do pokoi kliknij tutaj, podaj imię, nazwisko i adres e-mail.

Po chwili nasz administrator udzieli ci dostępu, a na podany e-mail otrzymasz link do logowania. 

Zaloguj LUB ZAREJESTRUJ się do Microsoft Teams W WERSJI PRZEGLĄDARKOWEJ za pomocą podanego adresu e-mail. ODŁÓŻ EWENTUALNE PROŚBY O AKTUALIZACJE METOD ZABEZPIECZENIA KONTA. Gotowe! Po rejestracji możesz już swobodnie korzystać z POKOI PO PRAWEJ.

KAŻDY UŻYTKOWNIK MA PEŁNY DOSTĘP DO EDYCJI KANAŁU. tWORZENIE SPOTKANIE ODDAJEMY W RĘCE UCZESTNIKÓW KONFERENCJI.

LINKI DO POKOJÓW PO PRAWEJ

Close Menu