KONFERENCJA ONLINE

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z pandemią koronawirusa oraz potrzebą zabezpieczenie się przed zakażeniem, zdecydowaliśmy się przenieść nasze wydarzenie do internetu. Konferencja odbędzie się w przewidzianym terminie, to jest 5 czerwca 2020, jednak w całości w wersji on-line.

Efektem tych zmian jest przedłużenie terminu rejestracji i wniesienia opłaty konferencyjnej, a także zmniejszenie ceny za uczestnictwo w naszym spotkaniu. 

Termin rejestracji i opłat został przesunięty na 17 maja. Opłaty konferencyjne aktualnie to 800 zł za pełne uczestnictwo (PEŁNY WYBÓR OPCJI PUBLIKACYJNYCH) ORAZ 250 ZŁ ZA UCZESTNICTWO DLA DOKTORANTÓW (PUBLIKACJA W Monografii wydanej w wydawnictwie z listy MNiSW).

Aktualnie pracujemy nad wyborem najlepszego systemu technicznego do obsługi spotkania.

Akcentami tegorocznej konferencji będą obszary współpracy pomiędzy uczelniami i biznesem, a w tym wydaniu poświęcone 2 tematom: powoływaniu przedsiębiorstw typu start-up wywodzących się wprost z badań naukowych i tematyki którą zajmują się pracownicy nauki i studenci oraz współpracy pomiędzy oboma obszarami dla wychodzenia z kryzysu powstałego w wyniku pandemii i zamknięciu gospodarek na całym świecie.

Close Menu